Галерија - Шенжен Озрачени технологија копродукции, ООД

За продавница за малопродажба, изложба, Glassид од стакло, прозорец на сцената итн.

Повеќе различен облик и димензија LED плочки направи повеќе possiblities. Creatitive LED дисплеј, Скај 3D LED екран, тече LED видео ѕид. Нови визии, повеќе атракции. Направете вашиот бренд зборот на устата.

Пред пристап, нема потреба од простор за враќање. За трговски центар, ноќен клуб, бар, концерт, музеј, сала за состаноци итн.


Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас