Емитување - Shenzhen Radiant Technology Co., Ltd.

емитување

LED дигитален дисплеј технологија е овозможување на нови трендови во емитува соба позадина ѕид. Поради висока резолуција и висок квалитет на побарувачката, мал пиксел теренот и прецизен процес технологија може да се задржи квалитетот на екранот на високо ниво. Во меѓувреме, емитува има посебни барања систем, па ние треба да го разгледа, пред да се дизајнира и произведува. Покрај тоа, прилагодување и креативни е потребно.

Озрачени капацитети и услуги

За снабдување на еден-стоп услуга, од дизајн, R & D, решение за пред-продажба се консултираат, производство, продажба, инсталација, технологија и обука, по-продажба на услуги

Ние не само што обезбеди поддршка хардвер систем, но исто така, обезбеди поддршка на софтверски систем. Сите цитат стои на избор решение. Исто така, снабдување на услуги со додадена вредност, како и заштита на клиентите на НДА, посебна заштита проекти, анализа на пазарот, поддршка бренд ефект, подолго време гаранција, укажува откуп, итн

апликација случаи

https://www.szradiant.com/products/fixed-instalaltion-led-display/fine-pitch-led-display/
https://www.szradiant.com/products/fixed-instalaltion-led-display/fine-pitch-led-display/
https://www.szradiant.com/products/fixed-instalaltion-led-display/fine-pitch-led-display/
https://www.szradiant.com/products/fixed-instalaltion-led-display/fine-pitch-led-display/

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас