Сертификати и патенти - Shenzhen Radiant Technology Co., Ltd.

Сертификати

CE-EMC (стандардни производи)

CE-LVD (стандардни производи)

CCC

ISO9001: 2015 година

CE-EMC (транспарентен предводен екран)

CE-LVD (проѕирен LED екран)

FCC

FCC

ROHS

RoHS

Патенти

Транспарентен LED дисплеј

Технологија на магнетен модул за транспарентен LED дисплеј

Транспарентен LED постер

Транспарентен LED постер


Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас