Контактирајте не

Шенжен Озрачени технологија копродукции, ООД

адреса

Кат 11, Lilan технологија Градење,

WEST AREA, Hi-Tech зона,

Guangming област, Шенжен, Кина

Е-пошта

info@szradiant.com

телефон

+86 755 83193425

+86 755 23408116

часа

Понеделник-сабота: 8:30 часот - 6: pm


WhatsApp Онлајн Chat!