Контакт - Шенжен Озрачени технологија копродукции, ООД

Шенжен Radiant Technology Co., LTD

адреса

4-ти кат, зграда А1, индустриски парк за информатичка технологија Zhongtai, бр. 2, патот Деженг, заедница Шилонг, улица Шијан, округ Баоан, Шенжен, Кина

Е-пошта

телефон

+86 755 83193425

+86 755 23408116

часа

Понеделник-Сабота:

8:30 – 18:00 часот

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас