Rreth nesh

Si gjithmonë, Radiant insiston në "Veprimi flet më shumë se fjalët" si biznesin e saj markë philosophy.Shenzhen rrezatues Teknologjia Co, LTD. një profesionist LED ekran ofrues të shërbimit, është themeluar në vitin 2007 me një kapital të regjistruar prej më shumë se $ 10 milion. Radiant ndodhur në Lilan Park Teknologjisë në Gongming Street, Guangming Qarkut me një sipërfaqe prej 3000sqm. Që nga fillimi i tij, Radiant ka mbajtur rritje të shpejtë; Produktet e Radiant janë shitur në më shumë se 100 vende dhe rajone ...

图片 1
图片 2

Duke punuar shumë dhe duke qenë një man.We shpirtmadh janë shfrytëzuar teknologjitë e përparuara dhe ndjekjen risi për të prodhuar produktin më të mirë të cilësisë, dhe në lidhje me çdo mënyrë si projektin tonë kotësi. Për të bërë produktin tonë të përsosur, ne kemi prezantuar pajisje më të përparuara të prodhimit dhe të objekteve zbulimin, në mënyrë që për të ruajtur një standard të rreptë të cilësisë të çdo procesit të prodhimit. Në sajë të këtyre përpjekjeve, produktet tona kanë kaluar shumë certifikatat, të tilla si, CE, KKK, miratimin FCC etj

Radiant menaxhimit të cilësisë së produktit është rreptësisht respektimi i ISO9001: 2008 çertifikatat e sistemit dhe menaxhimi 7S standard.To kërkuar për përsosmëri të madhe, i cili ushtron ndikim të thellë në standardizimin e industrisë LED. Këtu ne premtojmë se çdo klient, çdo mënyrë dhe çdo reagimet do të vlerësohen nga rrezatues. Le të dorë për dore, në lidhje me "treguar bukurinë e botës", si misionin tonë, dhe duke krijuar një botë më të gjallë dhe të ndritshme.

图片 3

WhatsApp Online Chat!