Kazinoja dhe Industria e Lojërave të Fatme - Shenzhen Radiant Technology Co., Ltd.

Me zhvillimin e lojës së kazinosë, produkti i lidhur zhvillohet gjithashtu gjithnjë e më shumë.

Shenjat e ekranit LED fillojnë të përdoren në kazino, veçanërisht e kombinuar me automatin me forma dhe stile krijuese, si formë e rrumbullakët, drejtkëndëshe, ovale, tetëkëndësh dhe S, etj.

Është e mahnitshme dhe në modë në automatet e kazinove.

RadiantLED, si një prodhim profesional i ekranit LED, personalizoi posaçërisht sinjalistikën krijuese LED për makinat e fatit.

Ne dizenjojmë, bëjmë, shesim.

https://www.szradiant.com/products/gaming-led-signage-products/
https://www.szradiant.com/
https://www.szradiant.com/

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne