Aplikimi - Shenzhen Radiant Technology Co., Ltd.

STACIONI & AEROPORTI

Vizitorët e transportit me një përvojë immersive me të fundit në teknologji ekran LED
Aeroportet dhe qendrat e transportit kanë sfidën e nevojës për të komunikuar me udhëtarët 24/7. Ka kohë që janë zhdukur reklamat statike dhe monitorët televizivë. Me përparimet në teknologji dhe produkte, këto pajisje transporti mund të krijojnë hapësira gjithëpërfshirëse, efektive dhe efikase me përdorimin e teknologjisë LED të ekranit video. Ekranet LED po mundësojnë kreativitetin e sinjalistikës në mënyra të reja dhe emocionuese për të krijuar përvoja të paharrueshme.

QENDER TREGTARE

Ato ofrojnë një fleksibël, platformë digjitale për të sjellë markave të jetës dhe të lidheni reklamuesit me konsumatorët në mendje-set ideal për të blerë.

Ka një numër të opcioneve të hapura për vende që dëshirojnë për të instaluar një ekran LED dhe shumë nga klientët Adi e kanë zgjedhur modelin e pronësisë ekran.

 

BILLORDI DIGJITAL REKLAMA E JASHTËM

OOH billboard digital

Radiant është krenar për të ofruar një shumëllojshmëri të rezolutave të lartë tonë të shenjave të linjës LED. Nuk janë variabla të rëndësishme të marrin në konsideratë kur të përcaktuar se çfarë rezolutë është më e mira për ju dhe kompaninë tuaj. Rezoluta një shenjë LED është referuar edhe si ajo e Pixel Pitch. Pixel Pitch është një matje në milimetra që mat hapësirën midis çdo grup të LEDs. Nga ana tjetër, aq më i vogël numri milimetër, aq më i lartë zgjidhja e shenjës pasi nuk do të jetë më LEDs për sipërfaqe dhe LEDs janë të paketuara në të forta së bashku. Pixel katran shtrënguar në rezolucion LED shenjë të lartë do të ju lejojnë për të shfaqur grafika më të detajuara dhe përmbajtje Brishtësia në shenjën tuaj, edhe në qoftë se pamjet katror është i kufizuar. tregon tona me rezolucion të lartë janë gjithashtu të përshtatshëm për vende me kufizime hapësirë, qoftë nga dekretet e zonimit lokale, ose për shkak të një strukture ekzistuese.

MUZEU

muzetë moderne, galeritë dhe qendrat përvojë janë përshëndetur mysafirët me teknologji të re ekran video dhe Radiant është në ballë të tregimit digjital në këto hapësira. projektuar posaçërisht për sfidat e instalimeve Vendi publike, Radiant LED display zgjidhje të ofruar imazhet frymë-marrjen dhe interaktive që mund të tërheqë, të angazhohen, të informojë, dhe të frymëzojë vizitorët si kurrë më parë duke krijuar përshtypje të qëndrueshme për institucionet dhe markave.

DYQAN ME PAKICË

Në botën e sotme, dyqane bizhuteri janë të vështirë për të siguruar një përvojë të angazhohen pazar për klientët - një që do të jetë vizuale, informative dhe zbavitëse. Ata janë nën presion të vazhdueshëm për të ndërtuar marrëdhënie të konsumatorëve, çelësi nuk është për të ulur poshtë në shpenzimet, ajo është për të dhënë tregime dhe shqisat më të mira për bizhuteri. Signage digjitale mund të ndërhyjë për të ndihmuar në dyqane bizhuteri, duke ofruar zgjidhje efektive komunikimit dhe ndërveprimit. Specialy ekran transparent LED, të sigurojë një zgjidhje e përkryer ekran për dyqan bizhuterish.

TRAJTIMI

LED teknologji ekran dixhital është mundësuar tendencat e reja në dhomën e transmetimit mur sfond. Për shkak të rezolucionit të lartë dhe të kërkesës me cilësi të lartë, fushë e vogël pixel dhe procesin e teknologjisë saktë mund të mbajë cilësinë e ekranit në një nivel të lartë. Ndërkohë, transmetimi ka kërkesë të veçantë të sistemit, kështu që ne duhet të marrin në konsideratë para ne projektimin dhe prodhimin. Përveç kësaj, customization dhe krijuese është e nevojshme.

KISHA

Në mjedise moderne adhurimit, teknologjia vizuale është bërë një nga mënyrat më të dobishme për të angazhohen kongregacionet. Siç tregon LED vazhdojnë të bëhen më të përballueshme, shumë shtëpi e adhurimit të gjithë vendin janë të integruar kishës tregon për ZHEL në prodhimet e tyre të adhurimit, si një mjet për të komunikuar mesazhe, lajme, adhurimin dhe më shumë.

DESHTIM

Kapaciteti rrezatues dhe Shërbimi

 

Për furnizimin e shërbimit me një ndalesë, nga projektimit, R & D, zgjidhje për të para-shitjes konsultuar, prodhimin, shitjen, instalimin, trajnimin teknologjisë dhe udhëzime, pas shitjes shërbimi.

INSTITUCIONET QEVERITARE DHE ARSIMORE

Është e pamundur për të shpëtuar botën digjitale sot. Nga laptopë të smartphones, mesatar amerikan ka ndërveprime të shumta dixhitale përditshme. Dhe për millennials, brezi që erdhi nga mosha gjatë epokës së internetit, komunikimi dixhitale është ajo që ata e dinë. Ajo është aq e natyrshme për ta si frymëmarrje. Pra, ndoshta nuk është çudi që kolegj dhe universitet kampuset janë gjithnjë në kërkim për të përfshirë tregon dixhitale në përvojën kolegj. Udhëheqësit e universitetit pranojnë ata duhet të flasin gjuhën e studentëve të universitetit në moshë për tërheqjen e tyre, dhe studentët e sotëm janë të rrjedhshëm në dixhitale.

INDUSTRIA E KAZINOVE DHE LOJRAVE

Me zhvillimin e ekonomisë dhe kulturës, njerëzve u pëlqen të luajnë lojëra gjithnjë e më shumë si në internet ashtu edhe jashtë linje, në mënyrë që kazinotë të jenë zgjedhja e lojtarëve offline, gjë që promovon zhvillimin e industrisë së lojrave. Ndërkohë, menaxherët e kazinove prezantojnë pajisje më të mira në mënyrë që të marrin përvojë më të mirë për lojtarët, si ekrani led për pjesën e sipërme të automateve të kazinosë, si dhe për kazinonë brenda. Në të ardhmen, gjithnjë e më shumë kompani në industrinë gsme do të zëvendësojnë tabelën e tyre të vjetër dhe tradicionale të printimit ose ekranin LCD me ekran LED.


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne