faqe_baner

Qendra e produkteve

 • P2.9 Ekran transparent LED për mallra luksoze dhe dyqane bizhuterish

  P2.9 Ekran transparent LED për mallra luksoze dhe dyqane bizhuterish

  Hyrje Ekrani LED transparent Radiant P2.9 për ekranin e reklamave të dyqaneve me pakicë Ekrani transparent LED hyn në industrinë e shitjes me pakicë shpejt si një produkt i ri me teknologjinë e re të shfaqjes së reklamave, e cila kombinon transparencën e lartë me ndriçimin e lartë, e përdorur masivisht në muret e xhamit të dyqaneve, si p.sh. dyqane bizhuterish, dyqane kozmetike, dyqane veshjesh, dyqane 4S, etj, madje edhe restorant, hotel, sfilatë, ekspozitë, etj.Me zhvillimin e industrisë së shitjes me pakicë, ekrani transparent LED do të...
 • P3.9 Ekran transparent LED për ekspozitë;Ekran i vitrinës në dyqanin e mallrave luksoze dhe bizhuterive

  P3.9 Ekran transparent LED për ekspozitë;Ekran i vitrinës në dyqanin e mallrave luksoze dhe bizhuterive

  Hyrje Ekrani LED transparent Radiant P3.9 për ekranin e dritares së bankës Ekrani transparent LED hyn në industrinë e shitjes me pakicë shpejt si një produkt i ri me teknologjinë e re të ekranit të reklamave, e cila kombinon transparencën e lartë me shkëlqimin e lartë, e përdorur masivisht në muret e xhamit të dyqaneve, të tilla si bizhuteri. dyqane, dyqane kozmetike, dyqane veshjesh, dyqane 4S, etj, madje edhe restorant, hotel, sfilatë, ekspozitë, etj.Me zhvillimin e industrisë së shitjes me pakicë, ekrani transparent LED do të ketë një...
 • P7.8 Ekran transparent LED për ekranin e vitrinës së qendrës tregtare për dyqanin e modës

  P7.8 Ekran transparent LED për ekranin e vitrinës së qendrës tregtare për dyqanin e modës

  Hyrje Ekrani LED transparent Radiant P7.8 për qendrën tregtare Ekrani transparent LED hyn në industrinë e shitjes me pakicë shpejt si një produkt i ri me teknologjinë e re të ekranit reklamues, i cili kombinon transparencën e lartë me shkëlqimin e lartë, i përdorur masivisht në muret e xhamit të dyqaneve, siç janë dyqanet e bizhuterive , dyqane kozmetike, dyqane veshjesh, dyqane 4S, etj, madje edhe restorant, hotel, sfilatë, ekspozitë, etj.Me zhvillimin e industrisë së shitjes me pakicë, ekrani transparent LED do të ketë një pamje të ndritshme...
 • P10.4 Ekran transparent LED për ekranin e vitrinës së dyqanit të makinave 4S për dyqanin e modës

  P10.4 Ekran transparent LED për ekranin e vitrinës së dyqanit të makinave 4S për dyqanin e modës

  1. Pamja: Rrip i ngushtë LED vetëm 3mm, transparencë 75%.Kabineti me kornizë alumini i besueshëm dhe me peshë të lehtë.Nuk ka IC të zhveshur dhe komponentë të tjerë elektronikë të ekspozuar, më të sigurt dhe të besueshëm, pamja e produktit është më e bukur dhe më e rregullt.2. I personalizueshëm: Muret moderne të perdes së qelqit kanë lloje të madhësive, kabineti standard nuk mund të plotësojë nevojat e projektit, ne mund të personalizojmë projektin më të mirë sipas madhësisë së murit të perdes së xhamit të klientit, mund të rregullojmë strukturën dhe madhësinë e kabinetit, sigurojmë th. ..

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni