Certifikatat dhe patentat - Shenzhen Radiant Technology Co., Ltd.

Certifikatat

CE-EMC (Produkte standarde)

CE-LVD (Produkte standarde)

KKK

ISO9001: 2015

CE-EMC (Ekran i udhëhequr nga transparenca)

CE-LVD (ekran transparent LED)

FCC

FCC

ROHS

RoHS

Patentat

Ekrani transparent LED

Teknologjia e modulit magnetik për ekran transparent LED

poster transparent LED

poster transparent LED


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne