Na Kontaktoni - Shenzhen Radiant Teknologjia Co, Ltd

Shenzhen Radiant Technology Co, LTD

Adresë

Kati i 4-të, Ndërtesa A1, Parku Industrial i Teknologjisë së Informacionit Zhongtai, Nr. 2, Rruga Dezheng, Komuniteti Shilong, Rruga Shiyan, Distrikti Baoan, Shenzhen, Kinë

Posta elektronike

telefon

+86 755 83193425

+86 755 23408116

orë

E hënë-e shtunë:

08:30 - 18:00

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne