Produkte të nxehta

 • Shenja LED drejtkëndëshe

  Shenja LED drejtkëndëshe

  Rectangle Jackpot LED Signage, burimi i hyrjes HDMI, mund të jetë për bankën e automateve me 6 copë ose 8 copë ose 10 copë.Këmbë teleskopike për rregullimin e lartësisë së këmbës, me altoparlant brenda për audio

 • Sinjalizime të rrumbullakëta LED

  Sinjalizime të rrumbullakëta LED

  Sinjalë e rrumbullakët LED për 3 ose 4 ose 5 ose 6 copë Slot Machines.Me burimin e hyrjes HDMI dhe këmbën e teleskopit për rregullimin e lartësisë së këmbëve, altoparlantin brenda për audio.

 • P3.9 led transparent

  P3.9 led transparent

  Transparenca: Transparenca 75-85%, Pesha e lehtë e kornizës prej alumini, ekrani i plotë vetëm 9 kg/m2.Lidhës i kyçjes dhe fluturimit të shpejtë: Instalim i lehtë dhe i sigurt.Moduli magnetik: shërbimi i përparmë/mbrapa.

 • ekran fleksibël LED

  ekran fleksibël LED

  Ekran LED i lakuar P2.5 i brendshëm, mund të jetë i njëanshëm ose i dyanshëm, dizajn kreativ për kazino

 • Ekran Led FXO16

  Ekran Led FXO16

  Ekran led i jashtëm për reklamim për dyqanet në qendrën tregtare

 • Ekran LED i brendshëm FXI2.5

  Ekran LED i brendshëm FXI2.5

  Ekran led i brendshëm P2.5 me piksel të lartë për sallën e mbledhjeve

Rekomandoni Produkte

https://www.szradiant.com/double-sided-circular-led-display.html

Ekran rrethor LED me dy anë

Ekrani dixhital LED mund të shfaqë përmbajtje të tilla si imazhe dixhitale, video, media transmetimi dhe informacione rreth biznesit tuaj.Ato po bëhen jashtëzakonisht të njohura dhe mund të gjenden në hapësirat publike, sistemet e transportit, muzetë, stadiumet, dyqanet me pakicë, hotelet, restorantet dhe ndërtesat e korporatave etj, për të ofruar gjetjen e rrugëve, ekspozita, marketing dhe reklama në natyrë.Radiant LED ofron një linjë gjithëpërfshirëse dhe të gjithanshme të ekraneve LED që mund të mbulojnë çdo nevojë në lojërat e kazinosë ose dixhitale ...

https://www.szradiant.com/253495.html

Ekran LED Ellipse për Slot Machine

Prezantimi i produktit: Ekrani dixhital LED mund të shfaqë përmbajtje të tilla si imazhe dixhitale, video, media transmetimi dhe informacione rreth biznesit tuaj.Ato po bëhen jashtëzakonisht të njohura dhe mund të gjenden në hapësirat publike, sistemet e transportit, muzetë, stadiumet, dyqanet me pakicë, hotelet, restorantet dhe ndërtesat e korporatave, etj, për të ofruar gjetje rrugësh, ekspozita, marketing dhe reklama në natyrë.Radiant LED ofron një linjë gjithëpërfshirëse dhe të gjithanshme të ekraneve LED që mund të mbulojnë çdo nevojë në rast...

https://www.szradiant.com/p3-flexible-column-led-screen.html

Ekran LED fleksibël P3

Video në Youtube: Karakteristikat: 1. Nuk ka dollap, fleksibilitet i mirë, kurbë natyrale pa probleme (konkave, konveks, kthesë), mund të përkulet lirisht, mund të formohet në çdo formë, dizajn fleksibël në forma të ndryshme, për të përmbushur nevojat e përdoruesve fundorë të personalizuar personalizim;2. Moduli magnetik i hollë dhe i lehtë mund të ngjitet në strukturën e personalizuar dhe përshtatet me çdo dizajn ndërtimi.Ajo ka nevojë për shumë pak hapësirë ​​për tela dhe montim.Kablloja me shirit të personalizuar përcjell energjinë dhe të dhënat në modul nëpërmjet cilësisë ...

https://www.szradiant.com/pillar-led-screen.html

Ekran LED me shtyllë

Kolona e ekranit LED me shtyllë katrore të qendrës tregtare Nuk ka rëndësi në aeroport apo qendër tregtare, shpesh shohim se ka shumë kolona të ekranit LED me shtylla, përdorimi i kabinetit special LED të lakuar 90 gradë me lidhje pa probleme në kënd mund të përmbushë një efekt vizual të përsosur.

https://www.szradiant.com/fpp1-25-led-display.html

Ekran LED FPP1.25

Video në Youtube: Karakteristikat: 1. Dizajn i ri super i hollë 2. Mirëmbajtja e plotë dhe e plotë e përparme 3. Dizajni i kartës së dyfishtë të marrjes dhe furnizimit me energji të dyfishtë janë opsionale. Dizajni me raporte 3, bashkim më i përshtatshëm 6. Mbulesa e pasme e integruar n e kabinetit është prej alumini të derdhur. 7. Dizajni i dorezës është ergonomik dhe i shpejtë për t'u instaluar. c...

https://www.szradiant.com/p10-4-transparent-led-display.html

P10.4 Ekran transparent LED

1. Pamja: Rrip i ngushtë LED vetëm 3mm, transparencë 75%.Kabineti me kornizë alumini i besueshëm dhe me peshë të lehtë.Nuk ka IC të zhveshur dhe komponentë të tjerë elektronikë të ekspozuar, më të sigurt dhe të besueshëm, pamja e produktit është më e bukur dhe më e rregullt.2. I personalizueshëm: Muret moderne të perdes së qelqit kanë lloje të madhësive, kabineti standard nuk mund të plotësojë nevojat e projektit, ne mund të personalizojmë projektin më të mirë sipas madhësisë së murit të perdes së xhamit të klientit, mund të rregullojmë strukturën dhe madhësinë e kabinetit, sigurojmë th. ..

https://www.szradiant.com/fpp1-875-led-display.html

Ekran LED FPP1.875

Video në Youtube: Karakteristikat: 1. Dizajni i ri, i lehtë dhe i hollë dhe me definicion të lartë 2. Mbështet dizajnin e plotë dhe të plotë të mirëmbajtjes së përparme 3. Mbështet kartën e dyfishtë të marrjes dhe dizajnin e furnizimit me energji të dyfishtë 4. Saktësi e lartë përmes përpunimit CNC Detajet e fotografive:

https://www.szradiant.com/p2-9-transparent-led-display.html

P2.9 Ekran transparent LED

Video në Youtube: Veçoritë: 1. Transparencë e lartë: 75% 2. Shkëlqim i lartë: 3500-4500 nits për gjysmë të jashtme 3. Pesha e lehtë: 9 kg/m² 4. Dizajn modular për bashkim të lehtë dhe të shpejtë 5. Instalim i lehtë: Varje/ngritje , Montimi, qëndrimi 6. Mirëmbajtje e lehtë dhe e shpejtë: Moduli magnetik për mirëmbajtjen e përparme dhe të pasme 7. Kontroll i lehtë: WIFI, 4G, HDMI, DVI, kabllo rrjeti (opsionale) 8. Dizajni i kornizës modë dhe i bukur dhe zgjedhja e ngjyrave 9. Detajet e personalizimit ' fotografi

Projektet e fundit

https://www.szradiant.com/shopping/

P10.4mm Ekran transparent LED

Aplikimi: Qendra Tregtare Hapësira e pikselit: 10,4 mm Sipërfaqja e ekranit: 186 m² Detajet e ekranit: Panele ekrani LED transparente të personalizuara sipas madhësisë së dritares së xhamit, e cila ishte krejtësisht e përshtatshme për mjedisin.Vendndodhja e projektit: Shandong, Kinë Data e instalimit: 2020

https://www.szradiant.com/application/

Ekrani i shkallëve LED

Hapësira e pikselit të ekranit LED Staris: 2 mm Sipërfaqja e ekranit: 34 m² Detajet e ekranit: Panele të personalizuara të ekranit LED sipas madhësisë së shkallëve, e cila ishte krejtësisht e përshtatshme për mjedisin.Vendndodhja e projektit: Hebei, Kinë Data e instalimit: 2021

https://www.szradiant.com/shopping2/

P10.4 Ekran transparent LED

Aplikimi: Hapësira e pikselit në muze: 10,4 mm Sipërfaqja e ekranit: 300 m² Detajet e ekranit: Panele ekrani LED transparente të personalizuara sipas madhësisë së dritares së xhamit, e cila ishte krejtësisht e përshtatshme për mjedisin.Vendndodhja e projektit: Foshan, Guangdong Data e instalimit: 2021

https://www.szradiant.com/gallery/transparent-led-screen/central-hall-of-shopping-mall/

P3.91 Ekran transparent LED

Aplikimi: Salla qendrore e qendrës tregtare Hapësira e pikselit: 3,9 mm×7,8 mm Sipërfaqja e ekranit: 72 m² Rezolucioni i pikselit: 1536×1536 Detajet e ekranit: 6 m e gjerë dhe 12 m e lartë Madhësia e ekranit, ishte montuar në një strukturë çeliku në mur dhe e varur në një sallë qendrore të një qendre tregtare të famshme, e cila tërheq lehtësisht sytë e njerëzve dhe luan video dinamike, animacione si një billboard reklamimi dixhital në shkallë të gjerë.Vendndodhja e projektit: Kinë Data e instalimit: 2020

https://www.szradiant.com/products/gaming-led-signage-products/

Ekran LED me rreth të dyanshëm

Aplikimi: Hapësira e Pixelit të Kazinosë: P2,5 mm Sipërfaqja e ekranit: 30 m² Detajet e ekranit: Ekrani LED me rreth të personalizuar Sasia e automatit të Kazinosë, e cila ishte krejtësisht e përshtatshme për mjedisin.Vendndodhja e projektit: Belgjikë Data e instalimit: 2019

https://www.szradiant.com/gallery/fixed-led-screen/

P2.5 i brendshëm LED i instaluar fiks

Aplikimi: Kompania e Grupit Hapësira e pikselit: P2.5 mm Sipërfaqja e ekranit: 40 m² Vendndodhja e projektit: Shenzhen, Kinë Data e instalimit: 2019

https://www.szradiant.com/products/flexible-led-screen-products/

P3 ekran LED me rreth të brendshëm

Aplikimi: Hapësira e Pixel Bank: P3mm Sipërfaqja e ekranit: 30 m² Vendndodhja e projektit: Shangdong, Kinë Data e instalimit: 2020

https://www.szradiant.com/application/ooh/

Projekti i jashtëm i ekranit LED P16

Aplikimi: Qendra tregtare Hapësirë ​​pixel: P16mm Sipërfaqja e ekranit: 150 m² Vendndodhja e projektit: Shenzhen, Kinë Data e instalimit: 2019

LAJME

 • Ekrani LED: Pajisje të klasit Hummer për Muzeun Dixhital 3D

  Bardh e zi le të jetë e kaluara, ngjyra le të jetë realitet;Lëreni tekstin t'i thotë lamtumirë ngjyrës së plumbit, le të hyjë qytetërimi në dixhital Fusha e muzeut është një fushë në zhvillim dhe me zhvillim të shpejtë me një hapësirë ​​të madhe.Aktualisht, numri i muzeve në Kinë ka tejkaluar...

 • Ekrani LED i Pavijonit të Kuq të Hong Kongut bie dhe i lëndon njerëzit!Këto rreziqe sigurie nuk mund të injorohen

  Më 28, një aksident i madh sigurie ndodhi në skenën e Pavijonit të Kuq të Hong Kongut: grupi më i mirë i idhujve të Hong Kongut Mirror mbajti një koncert në Pavijonin e Kuq.Një ekran i madh LED i varur mbi skenë ra papritur dhe goditi dy kërcimtarë që po performonin.Kuptohet...

 • Industria e ekranit LED kap shprehjen e "metaverse".

  Çfarë është një "metaverse"?Për shpjegimin e metaverses, aktualisht njihet se përkthimi është nga fjala "Metaverse" (e përkthyer gjithashtu si super-meta-domain) në trillimin shkencor të Stephenson "Avalanche" në 1992. Me fjalë të thjeshta, metaverse do të thotë se. ..

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni