Топли производи

 • Правоаголник LED знак

  Правоаголник LED знак

  Rectangle Jackpot LED Signage, HDMI влезен извор, може да биде за банка за автомати од 6 парчиња или 8 парчиња или 10 парчиња.Стапало за телескопија за прилагодување на висината на ногата, со внатрешен звучник за аудио

 • Тркалезна LED сигнализација

  Тркалезна LED сигнализација

  Тркалезна LED ознака за 3 или 4 или 5 или 6 парчиња слот машини.Со HDMI влезен извор и стапало за телескопи за прилагодување на висината на нозете, внатрешен звучник за аудио.

 • P3.9 транспарентен led

  P3.9 транспарентен led

  Транспарентност: 75-85% транспарентност, мала тежина на алуминиумска рамка, комплетен екран само 9 кг/м2.Брзо заклучување и конектор за летот: Лесна и сигурна инсталација.Магнетен модул: предна / задна услуга.

 • флексибилен LED екран

  флексибилен LED екран

  P2.5 внатрешен заоблен LED екран, може да биде едностран или двостран, креативен дизајн за казино

 • Лед екран FXO16

  Лед екран FXO16

  Надворешен LED екран за рекламирање за продавниците во трговскиот центар

 • FXI2.5 внатрешен LED екран

  FXI2.5 внатрешен LED екран

  P2.5 внатрешен LED екран со високи пиксели за сала за состаноци

Препорачај производи

https://www.szradiant.com/double-sided-circular-led-display.html

Двостран кружен LED дисплеј

LED дигиталниот екран може да прикажува содржини како што се дигитални слики, видео, стриминг медиуми и информации за вашиот бизнис.Тие стануваат исклучително популарни и можат да се најдат на јавни простори, транспортни системи, музеи, стадиони, продавници за малопродажба, хотели, ресторани и корпоративни згради итн, за да обезбедат пронаоѓање патишта, изложби, маркетинг и рекламирање на отворено.Radiant LED нуди сеопфатна и разновидна линија на LED дисплеи кои можат да ја покријат секоја потреба во казино игри или дигитални ...

https://www.szradiant.com/253495.html

Ellipse LED дисплеј за автомат

Вовед во производ: LED дигиталниот дисплеј може да прикажува содржини како што се дигитални слики, видео, стриминг медиуми и информации за вашиот бизнис.Тие стануваат исклучително популарни и можат да се најдат на јавни простори, транспортни системи, музеи, стадиони, продавници за малопродажба, хотели, ресторани и корпоративни згради итн, за да обезбедат пронаоѓање патишта, изложби, маркетинг и рекламирање на отворено.Radiant LED нуди сеопфатна и разновидна линија на LED дисплеи кои можат да ја покријат секоја потреба во случај...

https://www.szradiant.com/p3-flexible-column-led-screen.html

P3 флексибилен LED екран

YouTube Видео: Карактеристики: 1. Нема кабинет, добра флексибилност, беспрекорна природна кривина (конкавна, конвексна, извиткана), може слободно да се свиткува, може да се обликува во која било форма, флексибилен дизајн во различни форми, за да се задоволат потребите на крајните корисници персонализирани прилагодување;2. Тенкиот и лесен магнетен модул може да се држи до приспособената структура и се вклопува во секој конструктивен дизајн.Потребно е многу малку простор за жица и монтирање.Прилагодениот кабел со лента ги пренесува напојувањето и податоците до модулот преку квалитетна ...

https://www.szradiant.com/pillar-led-screen.html

Столб LED екран

Трговски центар со квадратен столб со LED екран колона Без разлика на аеродромот или трговскиот центар, често гледаме дека има многу столбови LED екрански столбови, со користење на специјален закривен LED кабинет од 90 степени со беспрекорна врска под агол може да постигне совршен визуелен ефект.

https://www.szradiant.com/fpp1-25-led-display.html

FPP1.25 LED дисплеј

YouTube Видео: Карактеристики: 1.Нов супер тенок дизајн 2.Целосно и целосно одржување на предниот дел 3.Двојната картичка за примање и дизајнот на двојно напојување се опционални. Дизајн со 3 сооднос, поудобно спојување 6. Интегрираниот n заден капак на кабинетот е изработен од леано алуминиум 7. Дизајнот на рачката е ергономски и брз за монтирање 8. Има столбови за позиционирање на горниот, долниот, лево и десно од в...

https://www.szradiant.com/p10-4-transparent-led-display.html

P10.4 Транспарентен LED дисплеј

1.Изглед: Тесна LED лента само 3mm, 75% транспарентност.Алуминиумска рамка кабинет сигурен и мала тежина.Без изложен гол IC и други електронски компоненти, побезбеден и сигурен, изгледот на производот е поубав и уреден.2. Приспособливи: Модерните стаклени завесни ѕидови имаат видови на големина, стандардниот кабинет не може да ги задоволи потребите на проектот, можеме да го прилагодиме најдобриот проект според големината на ѕидот на стаклената завеса на клиентите, може да ја прилагодиме структурата и големината на кабинетот, да обезбедиме ти. ..

https://www.szradiant.com/fpp1-875-led-display.html

FPP1.875 LED дисплеј

YouTube Видео: Карактеристики: 1. Нов дизајн, лесен и тенок и висока дефиниција 2. Поддршка целосно и целосно предно одржување 3. Поддршка за двојна картичка за примање и дизајн на двојно напојување 4. Висока прецизност преку CNC обработка Слики на детали:

https://www.szradiant.com/p2-9-transparent-led-display.html

P2.9 Транспарентен LED дисплеј

Видео на YouTube: Карактеристики: 1. Висока транспарентност: 75% 2. Висока осветленост: 3500-4500 nits за полу-надвор 3. Лесна тежина: 9kg/m² 4. Модуларен дизајн за лесно и брзо спојување 5. Лесна инсталација: закачување/дигање , Монтирање, стоење 6. Лесно и брзо одржување: Магнетен модул за одржување напред и назад 7. Лесна контрола: WIFI, 4G, HDMI, DVI, мрежен кабел (опционално) 8. Моден и убав дизајн на рамката и избор на боја 9. Детали за приспособување ' слики

Неодамнешни проекти

https://www.szradiant.com/shopping/

P10,4mm Транспарентен LED екран

Примена: Трговски центар Теренот на пикселите: 10,4 мм Површина на екранот: 186 квадратни метри Детали за екранот: Приспособени транспарентни LED панели за прикажување според големината на стаклениот прозорец, што беше совршено погодно за околината.Локација на проектот: Шандонг, Кина Датум на инсталација: 2020 година

https://www.szradiant.com/application/

LED екран за скали

Теренот на пикселите на LED Staris екран: 2mm Површина на екранот: 34sqm Детали за екранот: Прилагодени LED панели за дисплеј според големината на скалите, што беше совршено погодно за околината.Локација на проектот: Хебеј, Кина Датум на инсталација: 2021 година

https://www.szradiant.com/shopping2/

P10.4 Транспарентен LED екран

Примена: Музејски пиксели терен: 10,4 мм Површина на екранот: 300 квадратни метри Детали за приказ: Приспособени транспарентни LED панели за дисплеј според големината на стаклениот прозорец, што беше совршено погодно за околината.Локација на проектот: Фошан, Гуангдонг Датум на инсталација: 2021 година

https://www.szradiant.com/gallery/transparent-led-screen/central-hall-of-shopping-mall/

P3.91 Транспарентен LED екран

Примена: Централна сала на трговскиот центар Теренот на пиксели: 3,9 мм× 7,8 мм Површина на екранот: 72 м2 Резолуција на пиксели: 1536 × 1536 Детали на екранот: 6 метри широк и 12 м висок Големина на екранот, се монтираше на челична конструкција на ѕидот и беше суспендиран во централната сала на познатиот трговски центар, кој лесно ги привлекува погледите на луѓето и репродуцира динамични видеа, анимации како голем дигитален огласувачки билборд.Локација на проектот: Кина Датум на инсталација: 2020 година

https://www.szradiant.com/products/gaming-led-signage-products/

Двостран кружен LED екран

Примена: Казино пиксели теренот: P2,5mm Површина на екранот: 30sqm Детали за екранот: Прилагоден круг LED дисплеј Количина на казино слот машина, што беше совршено погодно за околината.Локација на проектот: Белгија Датум на инсталација: 2019 година

https://www.szradiant.com/gallery/fixed-led-screen/

P2.5 внатрешен LED Фиксна инсталација

Апликација: Групна компанија Теренот на пиксели: P2,5 мм Површина на екранот: 40 квадратни метри Локација на проектот: Шенжен, Кина Датум на инсталација: 2019 година

https://www.szradiant.com/products/flexible-led-screen-products/

P3 внатрешен круг LED екран

Апликација: Теренот на банкарски пиксели: P3mm Површина на екранот: 30 квадратни метри Локација на проектот: Шангдонг, Кина Датум на инсталација: 2020 година

https://www.szradiant.com/application/ooh/

Надворешен проект P16 LED екран

Апликација: Трговски центар Теренот на пиксели: P16mm Површина на екранот: 150 квадратни метри Локација на проектот: Шенжен, Кина Датум на инсталација: 2019 година

ВЕСТИ

Испратете ни ја вашата порака:

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја