noćni бар

 

 

Локација: Даллас ТКС САД

Технологија: ЛЕД, затворени СМД

Производ: Модуларни ЛЕД Дисплаи

Осветљење: 1500 НИТ

За тржног центра, ноћни клуб, бар, концерт, музеј, састанке и сл


ВхатсАпп Мессенгер Удји на цхат!