ekran Indoor LED

Përshkrim i shkurtër:

Niveli 1.Gray: 65536 niveli, refresh normë ≥1200Hz, fotot delikate dhe të qarta.

Performanca 2.Higher kosto, kosto të ulët të mirëmbajtjes.

3.Strictly shqyrtimit gjatësi vale LED, shkëlqim dhe tension, etj për të siguruar qëndrueshmërinë e të gjithë ekranin.

cilësi 4.High ngarje IC, i kombinuar me sistemin e kontrollit e cila ka më shumë se përpunimit 14bit, ndikojnë në një nivel më të lartë gri.

5.Red, jeshile dhe blu patate të skuqura LED encapsulation inkorporuar, perspektivë më të mirë. përshtatje të fortë për mjedisin

Organi më i vogël chip kombinuar me maskë të zezë, duke gjeneruar një raport të lartë kontrast.

6.Faster për të mbledhur ose çmontimit atë pa asnjë mjet.


Detail Product

Produkt Tags

Kunming-Edukimi-tv-01P3 ekran shtëpie LED

SPECIFIKIMET

artikull

FXI2.5

FXI3

FXI4

FXI5

FXI6

pixel Konfigurimi

SMD2121

SMD2121

SMD2121

SMD2121

SMD2121

Pixel Pitch (mm)

2.5

3

4

5

6

Piksel densitet (piksel / ㎡)

160000

111111

62500

40000

27777

Standard Kabineti Size (mm)

480 x 480

576 x 576

512 x 512

640 x 640

768 x 768

Panel Resolution (W x H)

192 x 192

192 x 192

128 x 128

128 x 128

128 x 128

Pesha (kg / copë)

≤6.5

≤8

≤6.5

≤10

≤15

shkëlqim të bardhë bilancit (thërija)

1200 rregullueshme

1200 rregullueshme

1200 rregullueshme

1200 rregullueshme

1200 rregullueshme

* Max. Konsumi i energjisë (W / ㎡)

800

800

1000

800

800

* Mes. Konsumi i energjisë (W / ㎡)

250

250

250

250

250

Kryerja e shërbimeve

i pasëm

i pasëm

i pasëm

i pasëm

i pasëm

Duke parë Angle (deg.)

140 (H) / 140 (V)

140 (H) / 140 (V)

140 (H) / 140 (V)

140 (H) / 140 (V)

140 (H) / 140 (V)

Refresh Rate (Hz)

> 1200

> 1200

> 1200

> 1200

> 1200

Driving Mode

1/32 scan

1/32 scan

1/16 scan

1/16 scan

1/16 scan

Gray Niveli (Bit)

12/14/16

12/14/16

12/14/16

12/14/16

12/14/16

Contrast Ratio

3000 1

3000 1

3000 1

3000 1

3000 1

Color Temperatura (K)

2000 ≤ ≤ TC 9300 rregullueshme

2000 ≤ ≤ TC 9300 rregullueshme

2000 ≤ ≤ TC 9300 rregullueshme

2000 ≤ ≤ TC 9300 rregullueshme

2000 ≤ ≤ TC 9300 rregullueshme

Rregullimit Ndriçimi

Programmable / auto / manual

Programmable / auto / manual

Programmable / auto / manual

Programmable / auto / manual

Programmable / auto / manual

Color Kalibrimit

Ndriçimi dhe Chroma kalibrimit

Ndriçimi dhe Chroma kalibrimit

Ndriçimi dhe Chroma kalibrimit

Ndriçimi dhe Chroma kalibrimit

Ndriçimi dhe Chroma kalibrimit


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!