HD Small Pixel mur LED Video

Përshkrim i shkurtër:

1. Pesha të lehta pak se 7.8kg për çdo panel.

2. Kosto e ulët e splicing: Me një raport të përsosur panel prej 16: 9, Radiant HD LED ekran mund të gërshetohet lehtë në përputhje me shpesh-të përdorura videove proporcion prej 4: 3 ose 16: 9, e cila mund të masë të madhe të zvogëlojë koston splicing nën kushtet e dyfishtë e burimit të caktuar sinjal dhe skena të caktuar.


Detail Product

Produkt Tags

Qendra e monitorimit pixel vogël katran LED mur Video

1. Pesha të lehta pak se 7.8kg për çdo panel.

2. Kosto e ulët e splicing: Me një raport të përsosur panel prej 16: 9, Radiant HD LED ekran mund të gërshetohet lehtë në përputhje me shpesh-të përdorura videove proporcion prej 4: 3 ose 16: 9, e cila mund të masë të madhe të zvogëlojë koston splicing nën kushtet e dyfishtë e burimit të caktuar sinjal dhe skena të caktuar.

3. Mbështetje për instalimin e përparme dhe Mirëmbajtja: Module, furnizimit me energji elektrike, duke marrë kartë, kartë konvertimit, dhe kabllot mes paneleve mund të gjithë të mbahet nga e para. Përveç kësaj, paneli posaçërisht-projektuar mund të instalohet nga para, si dhe, e cila e bën atë më adaptive për gjendjen me hapësirë ​​të kufizuar

4. Perfect Display Effect: 160 ° kënd super të gjerë horizontale dhe vertikale shikimin mbulon më shumë konsumatorë potencial. Fotografitë e transmetimit janë të qëndrueshme pa skanim vijë, dhe buzë e imazhit është i mprehtë dhe i qartë kur kanë të bëjnë me fotot dinamike.

5. Operacioni Safe: Me backup të nxehtë të dyfishtë për sinjal, transmetimi i qëndrueshëm do të jetë e garantuar kur dështimi happens.Anti-hacking Encryption mund të shmangur me qëllim të keq sinjal prerë-off dhe të dhëna. 

SPECIFIKIMET

artikull

HD1.667

HD1.875

HD2

pixel Konfigurimi

SMD LED

SMD LED

SMD LED

Pixel Pitch (mm)

1,667

1,875

2.0

Piksel densitet (piksel / ㎡)

360000

284000

250000

Panel Size (mm)

400 (W) x 300 (H) x 88 (D)

480 (W) x 480 (H) x 88 (D)

480 (W) x 540 (H) x 88 (D)

Panel Resolution (W x H)

240 x 180

256 × 256

240 x 270

panel Material

Die - hedh alumini

Die - hedh alumini

Die - hedh alumini

Pesha (kg / copë)

≤6.5

≤7.8

≤10

shkëlqim të bardhë bilancit (thërija)

800 rregullueshme

800 rregullueshme

800 rregullueshme

* Max. Konsumi i energjisë (W / ㎡)

800

800

800

* Mes. Konsumi i energjisë (W / ㎡)

250

250

250

Kryerja e shërbimeve

Front / Rear

Front / Rear

Front / Rear

Duke parë Angle (deg.)

160 (H) / 160 (V)

160 (H) / 160 (V)

160 (H) / 160 (V)

Refresh Rate (Hz)

1920/3840

1920/3840

1920/3840

Gray Niveli (Bit)

14/16/18

14/16/18

14/16/18

Contrast Ratio

3000 1

3000 1

3000 1

Color Temperatura (K)

2000 ≤ ≤ TC 9300 rregullueshme

2000 ≤ ≤ TC 9300 rregullueshme

2000 ≤ ≤ TC 9300 rregullueshme

Rregullimit Ndriçimi

Programmable / auto / manual

Programmable / auto / manual

Programmable / auto / manual

Color Kalibrimit

Ndriçimi dhe Chroma kalibrimit

Ndriçimi dhe Chroma kalibrimit

Ndriçimi dhe Chroma kalibrimit


  • Previous:
  • Next:

  • Related Products

    WhatsApp Online Chat!