Qendra e produkteve

Poster i ekranit LED në dysheme

Përshkrim i shkurtër:

Ky është një poster që qëndron në dysheme si një tabelë reklamimi

Madhësia mund të personalizohet dhe lartësia e pikselëve mund të zgjidhet

Stili nuk është i caktuar, ndonjëherë ka nevojë për një bazë me rrota ndonjëherë pa rrota

Megjithëse është përgjithësisht i vendosur në një vend gjatë gjithë kohës, ai mund të zhvendoset në një vend tjetër lehtë nëse dëshironi.


Detail Product


 • Previous:
 • Next:

 • Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  RelatedLIDHJE

  Na dërgoni mesazhin tuaj:

  Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne