Product Center

Постер со LED екран на подот

Краток опис:

Ова е постер кој стои на подот како рекламна табла

Големината може да се прилагоди и да се избере висина на пиксел

Стилот не е одреден, понекогаш му треба основа со тркала понекогаш без тркала

Иако генерално стои на едно место цело време, лесно може да се премести на друго место ако сакате.


детали за производот

Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно:

 • Испратете ни ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас

  Related PRODUCTS

  Испратете ни ја вашата порака:

  Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас